Türkçe | English 

           

Hakkımızda

1994 yılında kurulan Germen Elektronik ISO 9001 Kalite ve Güvence standardına sahip İstanbul Seyrantepe'de bulunan üretim alanında Güç Elektroniği üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

2003 yılında elektronik sektöründeki tecrübelerin paralelinde Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermeye başlayan Germen Güvenlik Sistemleri ev, toplu konut, küçük işletmeler, sanayi kuruluşları ve kamu kurumları gibi geniş müşteri yelpazesine keşif ve teklif sunma aşamasından başlayarak sistemin kurulumu, tanıtımı ve sonrasındaki destek hizmetleri de dahil olmak üzere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Konusunda uzman personellerden oluşan ve özel çözümler sunabilen kadrosuyla sürekli gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet kalite standardını en üst seviyede tutmaktadır.

Misyonumuz

Kurumsallaşmaya önem veren, yenilikçi ve dinamik yapısı ile teknolojideki en son gelişmeleri yakından takip ederek, amatör ruh ve profesyonel yaklaşımlarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile Elektronik Güvenlik Sektöründeki her türlü değişim ve gelişimi takip ederek güvenli, uluslararası standartlara uyumlu, satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti verebilmektir.

GERMEN ELEKTRONIK SAN. VE TIC. LTD. STI© 2010 verigoo